44.127.10 - HIKE SUBLI - Kovinska skodelica za sublimacijo, 200 ml
3,94 € +DDV
| Zaloga |
1.858 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.127.10 |
| Model | HIKE SUBLI |
| Opis | HIKE SUBLI je različica priljubljene kovinske skodelice HIKE, zasnovana za avanturiste, pohodnike in ljubitelje narave, ki želijo tako funkcionalnost kot odličen potencial za personalizacijo. Tako kot drugi modeli v kolekciji je izdelana iz kakovostnega nerjavnega jekla z dvostensko konstrukcijo, kar zagotavlja zanesljivo ohranjanje temperature za tople ali hladne napitke čez cel dan. S prostornino 200 ml je idealna za kampiranje, pohodništvo in aktivnosti na prostem. Ključna značilnost tega modela je sublimacijski premaz, ki omogoča barvni tisk z visoko stopnjo podrobnosti ter dolgotrajnimi, živahnimi toni, kar zagotavlja jasne, trajne in vizualno privlačne znamčene grafike. Sublimacijski postopek zagotavlja, da so dizajni trajno vgrajeni v površino skodelice in niso le površinsko naneseni, kar poveča trajnost tiska in vizualni učinek. HIKE SUBLI tako združuje robustno zgradbo z odličnim potencialom za personalizacijo in je pakirana v darilni škatli. Ključne značilnosti: Material: nerjavno jeklo razreda 304 • Prostornina: 200 ml • Dvostenska konstrukcija • Sublimacijski premaz • Sijoč zaključek • Karabin za prenašanje • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7 x 8 cm |
| Paket | 50/1 |
| Neto teža | 0.15 kg |
| Tisk | Sublimacija |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 200 ml |
| Tema | Sublimacija |
| Črtna koda | 8605040066928 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 50 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.52 x 0.415 x 0.205 m |
| Teža bruto kartona | 7.90 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 732393000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
